10. Garancija: 1 leto garancije za vse vrste izdelkov

pogosta vprašanja

Oznake izdelkov

Popust

0,?9

2020093011Po dolgem premoru zaradi pandemije Covid-19 so se dirkači pokala ROK na Tajskem končno vrnili k dirkam minuli konec tedna na dirkališču Bira. Tajska je bila prva država zunaj Kitajske, kjer so odkrili primer Covid-19, vendar se je država dobro odrezala in vseskozi ohranjal nizko število primerov. Kljub temu so bili organi zelo strogi glede pravil o socialni razdalji in ROK Cup Thailand je bil med prvimi športnimi dogodki, ki so bili ponovno organizirani. In to na odličen način z dobrimi mrežami in razburljivimi dirkami!

Mini Rok in novinec Rok Krittach Jirayupa, prvak Rookie Rok 2019, je bil začetnik v kvalifikacijah in si s časom kroga 57,869 zagotovi najboljši položaj za predtekmovanja. Chanoknan Veeratacha je bil tesno drugi z le 0,037 sekunde zaostanka za najboljšim časom .V Rookie Roku (8-10 let stari vozniki) je bil najhitrejši Pojcharaphon Kemphetch (58.540). V vročini je Jirayupa potrdil svojo formo z zmago, Aki Jitranuwath pa se je pomaknil na 2. mesto proti Sirikon Klaewkura, ki je končal na 3. mestu in pokazal nekaj resnih girlpower!Jirayu Rachatamethakul je zasedel najvišje mesto v razredu Rookies. Pred-finak je videl zgodnji pobeg od Jitranuwatha, ki je zmagal. Za njim je bil Jirapuya, ki je bil kasneje diskvalificiran zaradi tehnične kršitve, kar je Rayanu Carettiju omogočilo, da je zmagal 2., potem ko je vdrl skozi igrišče z zadnjega mesta. Med novinci je Rok Rachatamethakul znova dosegel prvo mesto pred Kunlapatom Kunlaboonom. V finalu je Caretti nadaljeval svojo odlično formo, saj je dosegel dominantno zmago in domov odnesel prvo zmago.st. ROK Cup Thailand trophy of 2020! Za njim je večji del dirke potekal razburljiv boj za 2. mesto med Jitranuwashom, Suksirijem, Klaewkruo in Veeratacho, Jirapuya pa se je boju pridružil tudi na koncu dirke, potem ko je štartal iz zadnji del lestvice. Končno je zasedel 2. mesto pred Klaewkruo. Pri Rookie Roku je Rachatamethakul ponovno zmagal in dosegel vse točke za začetek svoje kampanje za naslov Rookie Rok! Kunlaboon in Kemphetch sta zaokrožila stopničke Rookie Roka.

Proizvodnja in pakiranje

{"source_sid":"B27FEECF-4B23-470F-A5BD-081474E7112C_1599187768434","subsource":"done_button","uid":"B27FEECF-4B23-470F-A5BD-081474E7112C_1599187768411","source"other"," izvor":"galerija"}

• 1. V: Kako zagotoviti svojo kakovost?

O: Vsi naši izdelki so narejeni po sistemu ISO9001. Naš QC pregleda vsako pošiljko pred dostavo.

2. V: Ali lahko znižate svojo ceno?

O: Vaša korist je vedno na prvem mestu.O ceni se je mogoče pogajati pod različnimi pogoji, zagotavljamo vam, da boste dobili najbolj konkurenčno ceno.

3. V: Kaj pa vaš čas dostave?

O: Na splošno bo trajalo 30–90 dni po prejemu predplačila.Poseben čas dostave je odvisen od vaših predmetov in količine.

4. V: Ali ponujate vzorce?

O: Seveda je zahteva za vzorce dobrodošla!

5. V: Kaj pa vaš paket?

O: Običajno je standardni paket karton in paleta.Poseben paket je odvisen od vaših zahtev.

6. V: Ali lahko na izdelek natisnemo naš logotip?

O: Vsekakor nam bo uspelo.Pošljite nam svoj logotip.

7. V: Ali sprejemate majhna naročila?

O: Da.Če ste mali trgovec ali ustanavljate podjetje, smo vsekakor pripravljeni rasti z vami.In veselimo se sodelovanja z vami za dolgoročno razmerje.

8. V: Ali nudite storitve OEM?